Odalar mükemmel, otel işletmesi harika... Kahvaltılıklar; çok büyük otellerdeki gibi gereksiz sayıda değil, yeterli sayıda ve hepsi kaliteli. Kahvaltıda sunulan ve günlük yapılan lezzetli kek de çocuklar için eğlenceli. İskelesinde akşam yemeği Datça sahil restoranlarını aratmadı. Hatta hizmet sunumu daha üstündü. Otelin konumu, bahçe bakımı, odaların temizliği çok iyi seviyedeydi. Ayrıca, hiç görmediğim ama telefonla bilgi aldığım aşçısını bilgi ve ilgisinden dolayı kutluyorum... Tekrar görüşmek dileğiyle...

Caner C | Kasım 21, 2017

Tek gece kalmama rağmen hala efsunundan kurtulamadığım bir otel. personelin güler yüzü ve odaların temizliği beni benden aldı. tekrar tekrar gelmek isteyeceğim bir butik otel. herkese tavsiye ederim.

Kahraman T | Kasım 21, 2017

Yönetim olağan üstü şekilde ilgili, mutfak ve servis personeli şahane memnuniyetmi daha fazla dile getirmek isterim titizlik benim herşeyden önemli gerçekten bu konuda çok iyiler gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Sizi çok seviyorum tekrar ve tekrar gelmeyi istiyorum ❤️ iyi ki varsınız...

İsmail C | Kasım 21, 2017

Ailem ve ben çok memnun kaldık . Otel'in peyzajı çok güzeldi.Yürüyerek merkeze inilebiliyor. Deniz biraz soğuktu ama çok temizdi ayrıca giriş kısmı hariç kumdu. Kahvaltısından da memnun kaldık gayet tazeydi verdikleri.

Mert Ö | Kasım 21, 2017

Otel gerçekten konum olarak çok iyi Datça'nın tam merkezi ve yürüyüş yolunun dibi. Otel çalışanları inanılmaz derece de ilgili ve samimi minik oğlum bu ilgiden en memnun olanlardandı. Otelin yetişkin ve çocuk havuzu bulunuyor ayrıca kendisine ait ufak bir plaj ve iskelesi de bulunuyor. Hepsine çok teşekkür ediyorum.

Sertan K | Kasım 21, 2017

Datça Orcey Otel'in yeri ve ortamını tavsiye ederim. Odaların mesafesi, manzarası çok güzel. Havuz ve denize yakınlık konaklayanlar için ideal. Akşam üstü kalabalıklaşan sahil ortamını görmelisiniz. İlgilenenler için sörf okuluna da çok yakın.

Önder G | Kasım 21, 2017

Otel aldığı ücretin hakkını veriyor. Çok temiz ve güzel bir otel. Her yere yürüme mesafesinde. Deniz yakın. Denizi dalgasız ve temiz. Çalışanları ilgili ve güleryüzlü. Otel de yorulmayıp huzur içinde dinleniyorsunuz. Datça'ya gelirsem Orcey Hotel'e gelir miyim, tereddütsüz gelirim. Unutmadan kahvaltısı gayet başarılı ve çoook güzel..

Leyla T | Kasım 21, 2017

KONUKLAR

ONLINE REZERVASYON
VIDEO TANITIM FİLMİ